למעלה
X

יצירת קשר

טופס יצירת קשר

פניתך נשלחה בהצלחה

פרשקובסקי 2016

פרשקובסקי

תלמד להגיד, תאהב לגור.

מאז היווסדה, בראשית המאה שעברה, בנתה פרשקובסקי אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מטרים למגורים, מסחר, תעשייה ומשרדים באזורי ביקוש רבים ברחבי הארץ: ראשון לציון, הרצליה, שוהם, פתח תקווה, כפר סבא, אשקלון, מצליח, רחובות ועוד. תפיסת הבנייה והמגורים של פרשקובסקי מבוססת על חשיבה פרקטית, יצירתית ועדכנית, בסטנדרט בנייה איכותי ומתקדם, עם חללי מגורים נוחים ומרווחים ומפרט טכני עשיר ומפנק.
פרשקובסקי מלווה את לקוחותיה ומעניקה להם את השירות הטוב ביותר, החל משלב ההחלטה לרכוש דירה, ליווי במהלך שלבי הבנייה, כולל התאמה אישית עם מעצבי פנים מקצועיים, ועד למסירת הדירה והאחריות. אנו רואים בשירות שאנו מעניקים אבן יסוד לקיום החברה ובסיס איתן לאמון הדדי עם לקוחותינו. אנו מאמינים בתרבות עסקית הוגנת, המתמקדת בצרכיו הייחודיים של כל לקוח, ומתחייבים להקפיד על אדיבות ויחס אישי, אמינות, מקצועיות וזמינות בכל יום מחדש.
הודות לטובי המומחים בתחום - מהנדסים, אדריכלים ומעצבים, לציוד המתקדם ביותר, לניסיון ולמוניטין רב השנים, אנו מצליחים לשפר את התוצאות מפרויקט לפרויקט, ולרוב גם לקצר את זמני הביצוע - ערך די נדיר בעולם הנדל"ן. כל אלה הפכו את פרשקובסקי במרוצת השנים לאחת מחברות הבנייה המובילות, המבוססות והמוערכות בישראל.   

דברי היו"ר:

פרשקובסקי. חברה, לקוחות, משפחה.

"אני מאמין באמונה שלמה שהמשפחה היא הנכס החשוב ביותר ובזה טמון סוד ההצלחה שלנו, הן כמשפחה והן כחברה יזמית קבלנית משגשגת המובילה בתחומה בישראל. מתחילת המאה הקודמת ועד היום בנינו עשרות פרויקטים למגורים ומסחר בערים המבוקשות, ביניהן: ראשון לציון, הרצליה, שוהם, פתח תקווה, כפר סבא, אשקלון, מצליח ורחובות. לאורך השנים שמנו דגש על העסקת אנשי מקצוע מומחים ומקצועיים  מהמעלה הראשונה והתמדנו לרכוש כלים טכנולוגים וציוד מתקדם במטרה לשמור ולהבטיח  איכות בנייה גבוהה ואיכותית. בשנת 2006 הונפקה החברה לבורסה, תוך שאנו שומרים על סוד ההצלחה שלנו - הצביון המשפחתי של החברה.
חזון החברה הוא להמשיך ליזום ולבצע ולבנות באזורי ביקוש ולהרים את הרף של חווית המגורים בישראל. אני מזמין גם אתכם להצטרף אלינו וליהנות מחוויית המגורים הטובה והאיכותית בישראל".

ארנון פרשקובסקי, יו"ר  
 

המשפחה:

פרשקובסקי. תכירו את המשפחה.

הפרויקטים הראשונים של חברת פרשקובסקי, טרם הפיכתה לחברה, נבנו על ידי ארנון פרשקובסקי ואביו  בשטחים חקלאיים של המשפחה אשר ייעודם שונה למגורים. כאשר המדינה גדלה והתפתחה והחזון הציוני עבר מחקלאות לבניית המולדת וכיבוש השממה, נענתה המשפחה לצרכי העיר המתפתחת. אז ייסד ארנון פרשקובסקי את החברה וגייס את אשתו לעבוד בעסק. עם התפתחות החברה הצטרפו גם שלושת ילדיו המהווים את הדור השלישי של המשפחה ומסייעים, כל אחד בתחום התמחותו, להוביל את החברה קדימה לעבר העשורים הראשונים של המאה העשרים ואחת.

החברה הייזמית:

פרשקובסקי. מניחים בסיס להצלחה.

הייחוד של פרשקובסקי כחברה, הוא בהיותה גם חברה יזמית וגם חברה מבצעת. יתרון זה בא לידי ביטוי בראייה הכוללת של פרטי הפרויקט. החברה היזמית פועלת להיווצרות הפרויקט בשטח ע"י איתור הקרקע ורכישתה, שינוי המצב הסטאטוטורי של הקרקע, סקרי שוק ובחינת שכונות טובות ואזורי ביקוש בערים השונות בישראל. בכך למעשה מניחה החברה היזמית את הבסיס המוצלח לחברה המבצעת הבונה את הפרויקט.
חברת פרשקובסקי רואה חשיבות עליונה בשילוב בין שני הגורמים, המביאים יחד למימוש של חזון הקורם מלט ולבנים לחווית מגורים חדשנית ויוצאת דופן.


החברה המבצעת:

פרשקובסקי. בונים לכם בית.
החברה המבצעת של פרשקובסקי מתמחה בבניה והקמה של  פרויקטים למגורים, מסחר, משרדים ותעשייה. לצורך כך מפעילה החברה שורה של אדריכלים מובילים, מהנדסים ואנשי מקצוע מיומנים מן השורה הראשונה.

תפיסת הבנייה והמגורים של פרשקובסקי מבוססת על חשיבה יצירתית, פרקטית ועכשווית ושמה דגש רב על הנוחות והשימושיות של המבנה, עד הפרט הקטן ביותר, זאת בכדי להתאים לצרכי הלקוח.

החברה מתמחה בבניה על סוגי קרקעות שונים ומעמידה לרשות לקוחותיה מבחר דירות שונות ומגוונות: דירות 3,4,5 ו-6 חדרים, דירות גן, מרפסות גן תלויות, פנטהאוזים, דופלקסים, לופטים ועוד. כל הדירות כוללות מפרט טכני עשיר ויוקרתי לצד לובי גדול, מועדון דיירים רחב ידיים וגינות נוי מטופחות.

חברת פרשקובסקי יוזמת ובונה פרויקטים רבים באזורים איכותיים ומבוקשים ברחבי הארץ, כאשר על הניסיון ואיכות הבנייה שלנו מעידות אלפי משפחות מרוצות ובעלי עסקים רבים.
 

מסחר:

פרשקובסקי. מתחמי מסחר ועסקים.

חברת פרשקובסקי מחזיקה כ 50- חנויות ברחבי ראשל"צ הממוקמים במרכזי מסחר בשכונות שונות בעיר. בימים אלו מרחיבה החברה את פעילותה בתחום המסחר ומקימה את מתחם  " ”centroברחובות הנבנה על 15,000 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים.

בנוסף פרשקובסקי רכשה לאחרונה מתחם ענק בן 10,000 מ"ר בחדרה בסמיכות לתחנת הרכבת, בו עתידים להיבנות 10,000 מ"ר של שטחי מסחר, בילוי ופנאי.
 

מגורים:

פרשקובסקי. יש לכם בית.

כל פרויקט מתוך אלפי יחידות הדיור שהקמנו, מלווה לאורך כל הדרך - משלב התכנון ועד לאחר מסירת הדירה לידי בעליה החדשים והנרגשים - באנשי צוות מומחים ומקצועיים בכל תחומי הבנייה ובליווי אישי צמוד על ידנו.
חברת פרשקובסקי יוזמת ובונה פרויקטים רבים באזורים איכותיים ומבוקשים ברחבי הארץ, כאשר על הניסיון ואיכות הבנייה שלנו מעידות אלפי משפחות מרוצות. החברה שמה דגש על חללי מגורים מרווחים, מפרט טכני עשיר וסטנדרט בנייה איכותי ומתקדם.

משפחת פרשקובסקי מזמינה אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות שלנו ולהכיר תפיסת חיים ומגורים נוחה, איכותית ומהנה.